25.6.2017 Úžasná sobota na mysliveckých slavnostech na zámku Ohrada!
Jaroslav Řezba byl vyznamenán za zásluhy o myslivost ... prvního stupně! Byla to nádherná akce a zástupce jagdteriérů představoval náš úžasný a šikovný odchovánek ..Idol z Řezbova dvora! Děkujeme Janu Bukovi! Více ve fotogalerii!

25.2.2017 ZVVZ, OMS Kladno, MS  Bilichov - Laura z Řezbova dvora složila zkoušku ZVVZ v I.ceně

4.12.2016 DUO CACIB Nitra
Cameron Diaz JC Soulad.....res CAC, CAC / Kačka Srdcové eso......2x res CAC / Merry z Řezbova dvora....V1, CAJC, BOS (Sovenský Junior šampion) / Laura z Řezbova dvora 2x VD
Byl to opravdu nádherný víkend. Nejenom úspěchy, ale i pohoda, lázně a konečně krásné město Nitra! Děkuji za pomoc Lindě a Terce s Kačenkou! A vám všem za bezva společnost.
 

21.11.2016 Letos naše holky s páníčkem opravdu makají... Lussy z Řezbova dvora splnila Honičské zkoušky a Laura z Řezbova dvora pak Barvářské zkoušky!

13.11.2016 Aby jsme se jen neflákali na výstavách, tak dneska makáme. Laura a Merry na kachnách! Opravdu nás překvapila nadherná práce Laury, poprvé na kachnách a ješte v mrazu. Jsme z ní nadšený!

5.11.2016 Dnes jsme si užívali na úžasné akci Křešín Hill Racing.....Byla to dokonalá akce a holky si vyzkoušely běh do kopce!
Kačka Srdcové eso i Lussy Z Řezbova dvora dodělaly COURSINGOVÉ LICENCE! Těšíme se na závody!
Laura Z Řezbova dvora si vyběhla první licenční běhy. Bonnie dělala Kačence parťáka! A Maxík si užíval výborné atmosféry a mazlení všech okolo!
Byl to opravdu krásný den s Jarouškem a naší smečkou!

9.10.2016 My se nikdy nenudíme a tak jsme dnes vyrazili na Barvářské zkoušky OMS Praha 5 a 6
Co může být větší odměna pro chovatele než když na prvních třech místech skončí naše odchovy, všichni v I.ceně!
Lussy z Řebova dvora....... 1.místo (I.cena)
Lilly z Řezbova dvora.......2. místo (I.cena)
Merry z Řezbova dvora.....3.místo (I.cena)
Děkuji pořadatelům za příjemný průběh zkoušek!

23.7.2016 Skvělý coursing na Černém Mostě a pak perfektní koupačka

 

27.12.2015 Dnešní super výlet na Brendičky nádherná miminka a potom na úžasnou prosincovou procházku zakončenou koupelí!

Jagoši zkusili Dog racing

Jagoši na coursingu

Vytrvalostní zkouška AD 27.4.2014 Aussíci Fíďa, Kiki i Jessinka splnili! Děkujeme Šárce za pomoc :-) Jagoši splnili Chillinka i Vito!